Відеодомофон 7" із записом відео за рухом SEVEN DP-7571 FHD black — SD карта 32Гб у подарунок!
У подарунок micro SD картка пам'яті 32Гб.
Спеціальна пропозиція на комплекти домофону:
- SEVEN DP–7571 FHD Neo Kit (з відеопанеллю Solo FHD)
- SEVEN DP–7571 FHD Kit (з відеопанеллю Seven FHD)
Основні переваги FullHD відеодомофону 7" SEVEN DP-7571:
- Відеодомофон із екраном діагоналлю 7”
- Домофон високої чіткості FullHD (1024x600 пікселів) - зображення в 5 разів краще стандартних домофонів
- Підтримка панелей і камер високої якості до 2 Мп FullHD
- Підтримка форматів AHD/TVI/CVI/CVBS
- Підтримка роботи з під'їзними домофонами (опційно, за допомогою універсального адаптера)
- Підтримка функції детекції руху
- Записування фото або відео
- Підтримка картки пам'яті до 256 GB MicroSD
- Фоторамка
- Мова інтерфейсу - російська, українська
- Голосові повідомлення (автовідповідач)
- Режим сну
- Інтерком (підтримка 6 внутрішніх моніторів)
- Підтримка двох панелей виклику та двох додаткових відеокамер
- Графічне меню
- Встановлення будь-якої MP3-мелодії на виклик
- Вбудований блок живлення
- Домофон із тонкими рамками, що робить його компактним
Мультиформатність:
Домофони SEVEN SYSTEMS серії FHD мають величезну перевагу перед звичними аналоговими домофонними системами, вони мають можливість побудови мультиформатної (гібридної) системи. Усі панелі виклику та додаткові відеокамери можуть бути будь-якого існуючого аналогового формату, у будь-якій конфігурації, а саме – TVI/CVI/AHD/CVBS, роздільною здатністю до 1080p (FullHD). Ця можливість не обмежує користувача у виборі додаткових відеокамер та панелей.
Унікальний дизайн:
Дизайн відеодомофонів SEVEN SYSTEMS виконаний у компактному сучасному стилі, за рахунок тонких рамок домофон не виглядає громіздко та впишеться в будь-який інтер'єр.
Детектор руху:
Детекція може бути налаштована всіма чотирма каналами, але запис буде здійснюватися тільки по одному з них (за детекцією почнеться запис відео з тієї камери, яка першою виявила рух). Крім того, ви самостійно можете налаштувати чутливість запису камери або панелі виклику від "1" до "3" (де 1 - мінімальна чутливість, 3 - максимальна). Якщо активовано режим “фоторамка”, запис з детекції руху не проводиться.
Запис фото та відео:
Домофонна система SEVEN SYSTEMS може записувати інформацію з двох панелей виклику і двох камер. Запис відео або фото здійснюється після натискання кнопки на панелі виклику. Є можливість запису відео або фото в режимі перегляду зображення з камер та панелей виклику за допомогою відповідних кнопок на моніторі. Також запис фото або відео може здійснюватись за детекцією руху.
Фоторамка:
Щоб не спостерігати на екрані домофона в режимі очікування чорний екран, ви можете записати на карту пам'яті свої улюблені фотографії, які викликають у вас найтепліші емоції або використовувати екран домофону, як електронний годинник.
Голосове повідомлення:
У відеодомофоні SEVEN SYSTEMS є можливість запису голосових повідомлень відвідувачів. Панель виклику може автоматично пропонувати залишити повідомлення відвідувачам після дзвінка, тривалість повідомлення встановлюється в межах 30-120 с. Ви можете прослухати запис файлів повідомлень із інтерфейсу домофону. Голосові повідомлення активуються в режимі “Не вдома”.
Режим сну:
Якщо ви не бажаєте приймати відвідувачів у пізній час доби, заснула дитина чи хтось із родини відпочиває, у домофоні SEVEN SYSTEMS передбачено “Режим сну”, після активації якого домофон переходить у беззвучний режим. При цьому пристрій продовжує записувати всіх ваших відвідувачів та рухи біля дверей. Ці записи можна переглянути пізніше.
Мелодія виклику:
Ви можете встановити для кожної панелі виклику базові 10 мелодій або самостійно записати на карту пам'яті будь-які MP3 сингли і насолоджуватися вашими улюбленими композиціями. Їх можна встановити за розкладом, наприклад, більш ритмічні мелодії можна встановити на середину дня, більш спокійні - до кінця дня.
Переадресація виклику:
Ви можете вказати монітор для дзвінка або вибрати дзвінок для всіх моніторів, встановлених у системі. Ви можете використовувати будь-який монітор у системі для безпосереднього зв'язку з іншими моніторами, підключеними до інтеркому.
Колір: чорний
| Розмір екрану (діагональ) | 7' |
| Домофон | FullHD відеодомофон |
| Спосіб керування | сенсорні кнопки |
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Функція інтеркому | є |
| Вбудоване реле управління замком | є |
| Підключення додаткових відеокамер | 2 камери |
| Зберігання відеозаписів з підключених відеокамер | так - за датчиком руху |
| Підключення додаткових домофонів | до 6 додаткових домофонів |
| Регулювання звуку | є |
| Корпус | пластик |
| Підсвітка кнопки | є |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 175 * 125 * 20 мм |
| Робоча температура | +5°C...+40°C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Способи відкриття замка | З домофона |
| Гарантія | 12 міс |















































