5Мп Wi-FI камера відеоспостереження з панорамуванням та нахилом Imou Ranger 2 gen 2 (IPC-K2EP-5H3W)
Код:
008994
0 відгуків
1 382 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Камера Imou Ranger 2 5MP забезпечує моніторинг у роздільній здатності 5МП з можливістю панорамування 0~355° та нахилу -5~80°, що дозволяє охопити кожен кут вашого будинку. Функція виявлення людини швидко знаходить цілі та миттєво надсилає повідомлення. Режим приватності захищає ваше особисте життя, коли ви вдома, а функція інтелектуального відстеження дозволяє камері стежити за об'єктами, що рухаються.
Особливості
- Роздільна здатність 5МП: Деталізоване зображення, кут огляду 87°.
- Виявлення людини: Швидке виявлення людини у вашому домі.
- Вбудована сирена: Відлякує непроханих гостей.
- Нічне ІЧ підсвічування до 10 метрів.
- Інтелектуальне відстеження: Автоматичне відстеження об'єктів, що рухаються.
- Сигналізація про ненормальний звук: Надсилає сповіщення на ваш смартфон при виявленні незвичайних звуків.
- Режим приватності: Приховує об'єктив для захисту вашого особистого жит512 ГБ).
- Сповіщення про тривогу: Миттєві сповіщення на мобільний телефон під час виявлення подій.
- Двосторонній зв'язок: Легке спілкування з сім'єю та питомцями.
| Кут огляду | 87° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Матриця | 1/3" progressive CMOS |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), аудіо детекція |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 10 |
| Тип підключення | Wi-Fi / Ethernet |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 5В |
| Потужність споживання | 3Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 77.4× 77.4 × 108.1 мм |
| Вага | 197 г |
| Робоча температура | 0°C ~ +45°C |
| Гарантія | 12 міс |











































