3Мп Wi-Fi камера відеоспостереження з акумулятором, сиреною та мікрофоном Imou Cell Go (IPC-B32P-V2)
Камера Cell Go (IPC-B32P-V2) – бездротова Wi-Fi камера з функцією перезаряджання, здатна забезпечувати надійний захист до 120 днів без підзарядки.
Трехмегапіксельна камера легко вловлює всі необхідні деталі як вдень, так і вночі. Нічне бачення на відстані до 7 метрів забезпечує надійний контроль за умов низького освітлення. З об'єктивом 2,8 мм і широким полем зору - 98° по горизонталі, 54° по вертикалі та 121° по діагоналі, камера охоплює широку ділянку, забезпечуючи повний огляд навколишнього оточення.
Захист від атмосферних впливів IP65 робить камеру стійкою до різних погодних умов, таких як вітряна та дощова погода, а також захищеної від потрапляння піску та пилу.
Камера оснащена вбудованим мікрофоном і динаміком, забезпечуючи повноцінну двосторонню аудіовзаємодію. Також вона має унікальну особливість - наявність пристрою зміни голосу, що надає можливість користувачеві залишатися анонімним. Перемикач голосу забезпечує додатковий рівень конфіденційності, дозволяючи приховати свою особу від сторонніх.
За допомогою штучного інтелекту Cell Go здатна виявити людину з точністю 99% та відлякати небажаних відвідувачів від вашого будинку за допомогою потужної сирени.
Програма IMOU дозволяє налаштувати 6 різних режимів роботи для різних сценаріїв, а функція відеоблогу - записувати, переглядати та зберігати події. Камеру Сell Go можна використовувати як точку доступу для прямого підключення до телефону, щоб ви могли передавати відзнятий матеріал, перебуваючи в зоні без сигналу Wi-Fi.
Технічні особливості:
- 3 Мп QHD-відео
- Вбудована сирена
- Двостороння розмова
- Захист від пилу та вологи IP65
- На 100% без дротів
- PIR виявлення
- Виявлення людини
- Внутрішня пам'ять
- Робота від акумулятора
- Сповіщення про низький заряд батареї
- Режим конфіденційності
- Працює із сонячними батареями
| Кут огляду | 98° |
| Роздільна здатність камери | 3 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Роздільна здатність зображення | 2304х1296 |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Збільшення (zoom) оптичне/цифрове | 8x |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 10 |
| Тип підключення | Wi-Fi |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 5В |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 88×60×42 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Вага | 200 г |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Віддалений доступ | IMOU для Android / iOS (D) |
| Гарантія | 12 міс |



























































