Комплект відеодомофона з додатковою камерою та записом по руху Slinex SQ-07MTHD-Cam-Kit Black
Код:
13921
0 відгуків
9 250 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Оптимальний у співвідношенні ціна-якості домофон з камерою в квартиру або офіс. FHD роздільна здатність обладнання забезпечать високу якість зображення, а додаткова камера — гарну оглядовість того, що відбувається за межами Вашої власності. Найчастіше додаткова камера встановлюється для перегляду сходинкового майданчика на поверсі, сходів, ліфтів тощо.
Комплектація Slinex SQ-07MTHD-Cam-Kit:
- FullHD IPS 7-дюймовий відеодомофон Slinex SQ-07MTHD (Black) — 1 шт
- FullHD антивандальна відеопанель Slinex ML-17HD (Black) — 1 шт
- FullHD 2Мп відеокамера Seven MH-7612М FHD * — 1 шт
- Блок живлення імпульсний Seven PS-768 — 1 шт
- HD роз'єми, для підключення відеокамери — 1 компл
- Установлювальні кронштейни, інструкції — 1 компл
- Попереджувальна наклейка "Ведеться відеонагляд" — 1 шт
- Фіскальний чек та гарантійний талон — 1 компл
Основні переваги відеодомофону Slinex SQ-07MTHD:

- Сенсорний дисплей IPS 7 дюймів. На тонких рамках розташовані сенсорні кнопки управління, які найчастіше використовуються — відповісти гостю, подивитися хто за дверима, відкрити двері
- Передня сторона монітора з натурального гартованого скла
- Новий графічний інтерфейс меню – Clarity UI
- Програмна та апаратна детекція руху. Для налаштування необхідно вибрати джерело виявлення руху, режим запису (фото чи відео) та область детекції. Також доступне відображення екранних повідомлень при виявленні руху
- Запис відео на карту пам'яті об'ємом до 64 Гб (придбано окремо). Записи можна переглянути на екрані домофона, або перенести на ПК.
- Вбудований блок живлення
- Підтримка панелей виклику і камер високої роздільної здатності стандартів AHD, TVI, CVI, з роздільною здатністю до 1080p (2 Мп)
- Відключення підсвічування кнопок та звуку підтвердження натискання кнопок
- Користувач може самостійно встановлювати рівень гучності та тривалість мелодії виклику
- Функція «Картинка в картинці» — одночасний перегляд зображення з панелі виклику та підключеної камери відеоспостереження на одному екрані
- Відображення годинника в режимі очікування, "Фоторамка"
- Режим «Не турбувати», налаштування тривалості виклику та MP3 мелодії виклику
Основні переваги панелі виклику Slinex ML-17HD:

- Відеопанель оснащена камерою з роздільною здатністю Full HD 1920x1080
- Фіксований об'єктив відеопанелі з кутом огляду 130°
- ІЧ-підсвічування 3 метри
- Вбудоване реле NO/NC для всіх типів замків
- Регулювання гучності динаміка
- Корпус IP66 — може працювати за таких погодних умов, як зливи або піщана буря. Крім того, антикорозійний антивандальний корпус із алюмінієвого сплаву може витримати розлом. Температурний режим роботи -40 до +60 градусів.
Основні переваги відеокамери SEVEN MH-7612:
- Виконана в корпусі з металу та пластику.
- Підходить для зовнішньої установки, клас захисту IP67, робоча температура 40 ° C - 60 ° C.
- Режим день/ніч (ICR), вбудована ІЧ SMART підсвічування дальністю до 25 метрів.
- Об'єктив 2,8 мм; кут огляду горизонталлю 101 градус.
- Роздільна здатність 1920(H)х1080(V).
- Рекомендовано живлення від окремого блоку живлення 12В 1А (входить до комплекту).
- Розміри камери φ107 x H 88 мм..
- Наклейка "Ведеться відеоспостереження" може відрізнятися за кольором, формою та зовнішнім виглядом від представленої на зображенні товару.
- * Модель відеокамери на вибір. Наявність бажаної моделі уточнюйте у менеджера при замовленні:
- Купольна камера Seven MH-7612M (для внутрішньої або вуличної установки);
- Купольна камера Dahua DH-HAC-T1A21P-U (для внутрішньої установки);
- Циліндрична камера Seven MH-7622 (для вуличної установки).
Кабель для підключення пристроїв в комплект не входить. Його можна докупити окремо за метрами у нашому магазині REVEL.
Всі інші елементи, включаючи монтажні аксесуари, з'єднувальні дроти та кронштейни для домофону, камери та панелі, поставляються в комплекті та забезпечують просте встановлення.
| Розмір екрану (діагональ) | 7' |
| Домофон | FullHD відеодомофон |
| Спосіб керування | кнопки + сенсорний екран |
| Панель | FullHD відеопанель |
| Кут огляду | 130° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Дисплей | 7” IPS (16:9) |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Дальність підсвітки, м | до 3 |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 64 Гб |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |
| Функція інтеркому | є |
| Вбудоване реле управління замком | є |
| Підключення додаткових відеокамер | 2 камери |
| Зберігання відеозаписів з підключених відеокамер | так - за програмним детектором руху |
| Підключення викличних панелей | 2 панелі |
| Підключення додаткових домофонів | 2 додаткові домофони |
| Регулювання звуку | є |
| Підсвітка кнопки | є |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | домофон 197×127×20 мм, панель 48×133×21 мм, камера 107×88 мм |
| Робоча температура | -30°C ~ +45°C |
| Гарантія | 12 міс |



































































