Wi-Fi FullHD комплект домофону з підтримкою програми Slinex Smart Call та антивандальною панеллю Slinex SK 7 Cloud
У подарунок картка пам'яті 64 Гб.
Комплект Slinex SK 7 Cloud ідеально поєднує інноваційний хмарний відеодомофон та надійну антивандальну панель виклику для створення сучасної системи безпеки будинку чи бізнесу. Відеодомофон Slinex SK-07N Cloud дозволяє керувати доступом через смартфон за допомогою програми Slinex Smart Call, а панель виклику ML-17HD з широким кутом огляду 130 ° забезпечує якісне відео навіть у нічний час.
Slinex SK-07N Cloud – це найновіший відеодомофон із 7-дюймовим TFT-дисплеєм (1024×600), що підтримує популярні формати відеосигналу AHD, TVI, CVI та CVBS з роздільною здатністю до 2 Мп. Завдяки можливості запису на карту microSD до 256 ГБ та підключенню панелі виклику цей домофон є гнучким та зручним рішенням для масштабування системи безпеки без заміни кабелів.
Панель виклику Slinex ML-17HD – антивандальний пристрій із захистом IP65 та сучасним дизайном, оснащений камерою з кутом огляду 130°, підтримкою нічного бачення та механічним інфрачервоним фільтром для кращої передачі кольору. Панель керує електромеханічними та електромагнітними замками. Посилене реле до 6 А дозволяє відчиняти навіть великі ворота. Завдяки герметичному корпусу та стійкості до несприятливих погодних умов ML-17HD підходить для будь-яких типів об'єктів.
Вибираючи цей комплект відеодомофона та панелі виклику, ви отримуєте ефективну систему контролю доступу, яка гарантує безпеку та комфорт у вашому будинку чи офісі.
Особливості домофону:
- 7-дюймовий TFT-екран, роздільна здатність 1024×600
- Переадресація дзвінка на мобільний додаток Slinex Smart Call
- Підтримка карт пам'яті до 256 ГБ
- Детектор руху
- Ультратонкий корпус
- Сенсорні кнопки з підсвічуванням для зручного керування
- Беззвучний режим
- Автовідповідач
- Вибір мелодії, регулювання гучності відтворення
- Налаштування параметрів зображення
Особливості панелі виклику:
- Кут огляду по горизонталі 130º
- Роздільна здатність камери 1920×1080
- ІЧ нічне підсвічування до 1,5 м
- Корпус металевий сплав
- Клас захисту IP65
- Працює в діапазоні температур від -40 до +65°С
- Підтримка електромеханічних та електромагнітних замків
- Збільшена потужність реле (до 6 А)
- Підсвічування кнопки виклику
| Розмір екрану (діагональ) | 7' |
| Домофон | FullHD відеодомофон |
| Спосіб керування | сенсорні кнопки |
| Панель | FullHD відеопанель |
| Кут огляду | 130° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Дисплей | TFT |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Wi-Fi | є |
| Дальність підсвітки, м | до 3 |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |
| Вбудоване реле управління замком | є |
| Підключення до мережі та Інтернету (інтерфейс зв'язку) | Wi-Fi (бездротове) / LAN (дротове) |
| Регулювання звуку | є |
| Підсвітка кнопки | є |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | домофон: 176×129×23 мм • панель: 41×122×23 мм |
| Робоча температура | -30…+50 °C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Віддалений доступ | Slinex Smart Call (для Android / iOS) |















































