Комплект 4" IP WiFi домофону та WiFi панелі виклику Hikvision DS-WF61-CR-KIT White (мобільний застосунок та віддалений доступ)
Готовий бездротовий WiFi комплект відеодомофону HikVision DS-WF61-CR-KIT призначений для квартири, будинку, офісу, складу чи інших приміщень. Відеодомофон (монітор) встановлюється усередині приміщення, а панель виклику зовні для контакту з відвідувачами.
Особливості обладнання дозволяють підключати його як стандартним дротовим способом, так і без прокладання кабелю до домофону та панелі виклику (тобто організувати бездротовий зв'язок між ними по Wi-Fi).
Відеодомофон із привабливим дизайном оснащений яскравим сенсорним екраном діагоналлю 4,3 дюйми, забезпечує чітке та яскраве зображення. Завдяки простим та швидким налаштуванням, сенсорним кнопкам управління, Ви зможете легко налаштувати та керувати всім функціоналом. Пристрій підтримує Ethernet-підключення через порт RJ-45, а також бездротове підключення Wi-Fi.
Відеопанель має вбудований зчитувач з контролером для відкриття дверей за допомогою карти або брелока, що відмінно підійде для приватного будинку та офісу. Вбудована 2Мп камера має широкий кут огляду 131°, інфрачервоний датчик для нічного перегляду та повний захист IP65 від пилу та струменів води. Робочий температурний діапазон від -40 до +55 °C дозволяє використовувати панель на вулиці у різних кліматичних умовах. Живлення панелі виклику через PoE або зовнішній БП 12V.
Для отримання дзвінків за допомогою мобільного телефону необхідно встановити програму Hik-Connect. На моніторі домофону Ви бачитимете зображення відвідувача, чути звуки, так само паралельно зі дзвінком домофону, виклик надійде на мобільний телефон із зображенням та звуком — віддалено, навіть якщо Ви не у себе вдома.
Цей комплект Hikvision підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «Розмір екрану/ціна/якість», не бажаючи при цьому переплачувати за додаткові функції.
Особливості мобільного застосунка Hik-Connect:
- Легко додати та налаштувати обладнання
- Перегляд відео в режимі реального часу
- Переадресація дзвінка на мобільний додаток
- Двостороння розмова з гостем
- Тривожні оповіщення
- Віддалене керування підключеним електрозамком
- Запис потокового відео та фото на пам'ять мобільного пристроя (при утриманні кнопки на інтерфейсі)
Комплектація Hikvision DS-WF61-CR-KIT White:
- IP Wi-Fi відеодомофон Hikvision DS-KH6110-WE1 White — 1 шт
- IP Wi-Fi панель виклику Hikvision DS-KV6113-WPE1(C) — 1 шт
- Монтажний комплект, кронштейни для монтажу та сполучні кабелі — компл
- Інструкції користувача — компл
- Гарантійний талон — 1 шт
Особливості відеодомофону Hikvision DS-KH6110-WE1:
- Має вбудований Wi-Fi модуль;
- Обладнаний кольоровим TFT-екраном з діагоналлю 4.3″ дюймів з роздільною здатністю 480×272;
- Розмова з відвідувачем здійснюється в режимі гучного зв'язку (HandsFree);
- Операційна система: Linux;
- Ємний сенсорний екран з 9 сенсорними кнопками;
- Ethernet 1 RJ-45 100 МБ/с;
- Потужність споживання: 4 Вт;
- Робоча температура: від -10 до +50 °C;
- Розміри: 120×120×21 мм;
- Живлення: DC 12 В/PoE (IEEE802.3af).
Особливості відеопанелі Hikvision DS-KV6113-WPE1(C):
- Має вбудований модуль Wi-Fi;
- Зчитувач карток формату MIFARE;
- Кольорова матриця з роздільною здатністю 1920×1080;
- Стандарт відеосигналу: IP;
- Широкий горизонтальний кут огляду 131°;
- Інфрачервоне підсвічування камери 3 м;
- З'єднання з мережею через Ethernet за протоколом TCP/IP, RTSP;
- Підтримка веб-конфігурації;
- Приглушення шумів та приглушення відлуння;
- Функція відповіді на виклик через програму зі смартфона (через інтернет із будь-якої точки світу);
- Вбудовані мікрофон та динамік;
- Клас захисту IP65 від потрапляння пилу та вологи;
- Підтримує технологію PoE;
- Підходить для встановлення в приміщенні та на вулиці.
Опціонально, комплект Hikvision DS-WF61-CR-KIT можна доповнити кабелем необхідної довжини, брелоками або картами, поворотним куточком та козирком для панелі виклику, РоЕ комутатором та/або блоком живлення домофону та панелі виклику.
| Розмір екрану (діагональ) | 4,3" |
| Домофон | IP відеодомофон |
| Спосіб керування | сенсорні кнопки |
| Панель | IP відеопанель |
| Кут огляду | 130° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Кількість абонентів | 1 абонент (Індивідуальна) |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Wi-Fi | є |
| Дальність підсвітки, м | до 3 |
| Роздільна здатність екрану | 480x272 |
| Вбудований зчитувач | Mifare |
| Підключення до мережі та Інтернету (інтерфейс зв'язку) | Ethernet / Wi-Fi |
| Регулювання звуку | є |
| Підсвітка кнопки | є |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | домофон 120 х 120 х 21 мм, панель 138 x 65 x 27 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Робоча температура | домофон: +5 ~ +50, панель: -40 ~ +55 |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |













































