Wi-Fi відеодомофон із AI розпізнаванням людей та додзвоном на телефон SEVEN DP-7578FHDW IPS black + SD карта 32Гб у подарунок
SEVEN DP-7578 FHDW IPS — це розумний Wi-Fi домофон, який поєднує в собі всі можливості стандартного домофону і функції спілкування, що вже глибоко впровадилися в наше життя через смартфон. Відеодомофон підходить для встановлення в багатоквартирні будинки, квартиру, приватний будинок або дачу, щоб можна було бачити хто стоїть біля хвіртки, офісу або складу, де потрібно використовувати відео та аудіо переговорні пристрої.
Коли хтось натискає кнопку на панелі виклику, ваш телефон отримує миттєве повідомлення. Ви можете відкрити двері віддалено через програму Tuya Smart, а також спілкуватися з відвідувачем безпосередньо через ваш мобільний телефон. Це дуже зручно, коли вас немає вдома, але ви все одно можете поспілкуватися з відвідувачем і завжди бути в курсі, хто до вас приходив. Єдина умова — наявність інтернет-з'єднання.
Для з'єднання з роутером SEVEN DP-7578 FHDW IPS використовує мережу Wi-Fi (2,4 ГГц) або LAN з'єднання. LAN роз'єм – для підключення до роутера через мережевий кабель. Забезпечує стабільне підключення до інтернету, якщо у вас слабкий або нестабільний Wi-Fi сигнал.
Підключення до інтернету та безкоштовний мобільний додаток Tuya Smart значно розширить можливості вашого домофону, дозволяючи переглядати з мобільного телефону відео з панелі виклику та підключених камер, приймати вхідні дзвінки та дистанційно керувати відкриттям замку на дверях або воротах .
Переваги SEVEN DP-7578 FHDW black:
- Відеодомофон з IPS екраном діагоналлю 7”.
- Живлення 220В/12В.
- Відео високої чіткості FullHD (1920x1080 пікселів 25к/с) - зображення в 5 разів краще стандартних домофонів.
- Кольоровий сенсорний дисплей для зручної взаємодії з пристроєм.
- Фізична кнопка прийняття/відхилення виклику.
- Wi-Fi / LAN з'єднання для спілкування та керування замком з програми Tuya Smart.
- Підтримка панелей і камер високої якості до 2 Мп FullHD.
- Підтримка форматів AHD/TVI/CVI/CVBS.
- Підтримка роботи з під'їзними домофонами (опційно, за допомогою універсального адаптера SEVEN DA-7593).
- Підтримка функції детекції руху. AI розпізнавання людини у кадрі.
- Записування фото або відео.
- Підтримка картки пам'яті до 1 ТB MicroSD.
- Фоторамка.
- Мова інтерфейсу - українська, російська, англійська.
- Голосові повідомлення (автовідповідач).
- Режим сну.
- Інтерком (підтримка 4 внутрішніх моніторів).
- Підтримка 2 панелей і 2 додаткових відеокамер.
- Три варіанти оформлення графічного інтерфейсу.
- Встановлення будь-якої MP3-мелодії на виклик.
- Вбудований блок живлення.
- Можливість відключення підсвічування кнопки на панелі виклику.
- Перемикач живлення увімк./вимк.
- Домофон із тонкими рамками, що робить його компактним.
- Карта пам'яті MicroSDHC 32GB у подарунок.
Основні функції керування через програму Tuya Smart:
- Підтримка Push-повідомлень про вхідні дзвінки;
- Сповіщення про пропущені дзвінки із зазначенням дати, часу та фото відвідувача;
- Перегляд архіву відео та фотографій з SD карти домофону;
- Відео дзвінок з відвідувачем;
- Управління замком та воротами;
- Запис фото/відео з панелі викликів або камер на смартфон;
- Переключення роздільної здатності SD/HD при поганому зв'язку;
- Двосторонній аудіо зв'язок.
Відеодомофон SEVEN DP-7578FHDW black оснащений сенсорним IPS екраном з покращеною якістю зображення. Основні переваги екрана з IPS матрицею перед TFT екраном є:
- Покращена передача кольору.
- Суттєво покращена яскравість та контрастність.
- Збільшені кути огляду.
- Знижено споживання енергії.
- Перевага в кількості кольорів і відтінків, що відображаються.
- Низька ймовірність появи "битих" або вигорілих пікселів.
Мультиформатність:
Домофони SEVEN Systems серії FHD мають величезну перевагу перед звичними аналоговими домофонними системами, вони мають можливість побудови мультиформатної (гібридної) системи. Усі викликові панелі та додаткові відеокамери можуть бути будь-якого існуючого аналогового формату, у будь-якій конфігурації, а саме – TVI/CVI/AHD/CVBS, роздільною здатністю до 1080p (FullHD). Ця можливість не обмежує користувача у виборі додаткових відеокамер та панелей.
Унікальний дизайн:
Дизайн відеодомофонів SEVEN Systems виконаний у компактному сучасному стилі, за рахунок тонких рамок домофон не виглядає громіздко та впишеться у будь-який інтер'єр. Домофон оснащений сенсорними кнопками з підсвічуванням. Wi-Fi відеодомофон бездротовий, а значить до нього не потрібно протягувати кабель та "псувати" дизайн приміщення. Достатньо лише Wi-Fi роутера, щоб керувати домофоном через додаток Tuya Smart.
Сенсорний ємнісний екран:
Відеодомофон оснащений сенсорним екраном, що у поєднанні з інтуїтивно зрозумілим меню робить його технологічно сучасним та зручним у використанні, як при роботі зі смартфоном.
Детектор руху:
Детекція може бути налаштована по всіх чотирьох каналах, але запис буде здійснюватися лише по одному з них (за детекцією почнеться запис відео з камери, яка першою виявила рух). Крім того, ви самостійно можете налаштувати чутливість запису камери або панелі виклику від "1" до "3" (де 1 - мінімальна чутливість, 3 - максимальна). Якщо активовано режим “фоторамка”, запис з детекції руху не проводиться.
Запис фото та відео:
Домофонна система SEVEN Systems може записувати інформацію з двох панелей викликів і двох камер. Запис відео або фото здійснюється після натискання кнопки на панелі виклику. Є можливість запису відео або фото в режимі перегляду зображення з камер та панелей виклику за допомогою відповідних кнопок на моніторі. Також запис фото чи відео може здійснюватись за детекцією руху. В архіві можна переглянути запис відео зі звуком.
Фоторамка:
Щоб не спостерігати на екрані домофона в режимі очікування чорний екран, ви можете записати на карту пам'яті свої улюблені фотографії, які викликають у вас найтепліші емоції або використовувати екран домофона, як електронний годинник.
Голосове повідомлення:
У відеодомофоні SEVEN Systems є можливість запису голосових повідомлень відвідувачів. Панель виклику може автоматично пропонувати залишити повідомлення відвідувачам після дзвінка, тривалість повідомлення встановлюється в межах 30-120 с. Ви можете прослухати запис файлів повідомлень із інтерфейсу домофону. Голосові повідомлення активуються в режимі “Не вдома”.
Режим сну:
Якщо ви не бажаєте приймати відвідувачів у пізній час доби, заснула дитина чи хтось із родини відпочиває, у домофоні SEVEN Systems передбачено “Режим сну”, після активації якого домофон переходить у беззвучний режим. При цьому пристрій продовжує записувати всіх ваших відвідувачів та рухи біля дверей. Ці записи можна переглянути пізніше.
Мелодія виклику:
Ви можете встановити для кожної панелі виклику базові 10 мелодій або самостійно записати на карту пам'яті будь-які MP3 сингли і насолоджуватися вашими улюбленими композиціями. Їх можна встановити за розкладом, наприклад, більш ритмічні мелодії можна встановити на середину дня, більш спокійні - до кінця дня.
Переадресація виклику:
Ви можете вказати монітор для дзвінка або вибрати дзвінок для всіх моніторів, встановлених у системі. Ви можете використовувати будь-який монітор у системі для безпосереднього зв'язку з іншими моніторами, підключеними до інтеркому.
| Розмір екрану (діагональ) | 7' |
| Домофон | FullHD відеодомофон |
| Спосіб керування | сенсорний екран |
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Wi-Fi | є |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 Тб |
| Роздільна здатність екрану | 1920х1080 |
| Функція інтеркому | є |
| Вбудоване реле управління замком | є |
| Підключення додаткових відеокамер | 2 камери |
| Зберігання відеозаписів з підключених відеокамер | так - за програмним детектором руху |
| Підключення викличних панелей | 2 панелі |
| Підключення додаткових домофонів | до 4 додаткових домофонів |
| Регулювання звуку | є |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 174х130х20,5 мм |
| Робоча температура | +10°C - +40°C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Віддалений доступ | Tuya Smart (для Android / iOS) |
| Способи відкриття замка | З домофона, З мобільного застосунка |
| Гарантія | 12 міс |















































