Електромагнітний замок YLI YM-280NT (LED & Time)
Код:
08087
0 відгуків
2 215 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Накладний електромагнітний замок зі світловою індикацією, таймером затримки на 0,3,6,9 сек та датчиком стану замку, з силою утримання до 280 кг на розрив. Для внутрішнього встановлення на металеві, скляні, дерев'яні та протипожежні двері
| Сила утримання замка, кг | 280 |
| Замок | електромагнітний |
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Корпус | алюміній |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12 / 24В |
| Потужність споживання | 520/260 мА |
| Колір | срібло |
| Розміри (мм) | Замок 250х48,8х27,9, планка: 180х38,8х13 |
| Вага | 2.1 кг |
| Робоча температура | -10°C ...+ 55°C |
| Тип кабелю | мережевий |
| Призначення (Тип дверей) | металеві, скляні, дерев'яні |
| Положення на дверях | установка універсальна |
| Індикація станів | світлова |
| Стан замка без живлення | відкритий |
| Особливості замка | датчик стану замку, таймер затримки |
| Гарантія | 12 міс |
































