Електромеханічний замок з нержавіючої сталі Atis Lock SS
Код:
03523
9 відгуків
1 320 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки (9)
ATIS Lock SS — універсальний накладний електромеханічний замок із нержавіючої сталі для внутрішньої або зовнішньої установки. Призначений для металевих чи дерев'яних дверей. Тип установки у напрямку зачинення дверей: лівий/правий.
Відкривається імпульсом електричного струму (12V), а також ключем або за допомогою вбудованої механічної кнопки.
Тип ключа – зубчастий. У комплекті додається 5 ключів.
Відкрити замок ATIS Lock SS можна такими способами:
- зовні – за допомогою ключа
- зсередини – за допомогою вбудованої механічної кнопки
- дистанційно – імпульс напруги 12V (max час подачі напруги - не більше 1 сек.)
- режим «відкрито» – затиснувши кнопку відкриття та провернувши ключ до упору – замок буде постійно відкритий
Для уникнення виходу котушки замку з ладу безперервний час подачі напруги не повинен перевищувати 3 секунд.
| Замок | електромеханічний |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Корпус | нержавіюча сталь |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 2А |
| Колір | срібло |
| Розміри (мм) | 160х105х37мм + кнопка 10мм |
| Вага | 1300 г |
| Робоча температура | -30…+60 °C |
| Призначення (Тип дверей) | металеві, дерев'яні |
| Кнопка виходу на замку | є |
| Положення на дверях | установка універсальна |
| Можливість відкриття ключем | є |
| Стан замка без живлення | закритий |
| Гарантія | 12 міс |















































