2Мп IP панель виклику на 2 абоненти з ІЧ підсвічуванням та Wi-Fi Hikvision DS-KV8213-WME1(C)/Flush
Код:
10625
0 відгуків
8 640 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- PoE
- 2 Мп HD-камера
- Заглушення шумів та ефекту відлуння
- Працює за низького освітлення
- Функції контролю доступу
- Датчик контролю розкриття
- Налаштування через веб-інтерфейс
- 2.4 ГГц Wi-Fi
- Рівень захисту: IK08
- Інтерфейс для TF-карти: є до 128 ГБ
- Вбудований всеспрямований мікрофон
- Врізний монтаж
| Панель | IP відеопанель |
| Кут огляду | 130° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Кількість абонентів | 2 абоненти |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | врізний |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Wi-Fi | є |
| Дальність підсвітки, м | до 3 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Вбудоване реле управління замком | є |
| Вбудований зчитувач | Mifare |
| Підключення до мережі та Інтернету (інтерфейс зв'язку) | Ethernet / Wi-Fi |
| Підтримка SIP (телефонія) | Підтримує |
| Тривожний вхід/вихід | 4 входи, 1 вихід |
| Сумісність | 529 |
| Регулювання звуку | є |
| Підсвітка кнопки | є |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | срібло |
| Розміри (мм) | 174 × 91 × 29 |
| Ступінь захисту | IP65, IK08 (антиванд.) |
| Робоча температура | -40°C - +53°C |
| Гарантія | 12 міс |
































