4Мп IP AcuSence Smart Hybrid Light відеокамера Hikvision DS-2CD2043G2-LI (4мм)
Код:
20458
0 відгуків
6 165 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 4МП, 1/3" CMOS-матриця;
- Фокус 4 мм (кут огляду 84°);
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688 × 1520) – 25 к\с;
- Кодеки H.265/H.264/H.264+/H.265+;
- ІЧ+видиме світло (до 40м);
- Параметри зображення: режим коридору, WDR, HLC, 3D DNR, BLC;
- Аналітика та аларми: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізація за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виняток;
- 12 VDC/PoE;
- IP67
Звертаємо Вашу увагу, що виробник може без попередження змінити технічні характеристики, комплектацію та зовнішній вигляд товару.
| Кут огляду | 84° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.9 "Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення, залишені предмети |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Функції | режим коридору, WDR, HLC, 3D DNR, BLC |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 78 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 74.4 × 176.3 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 515г |
| Технології | AcuSence, Smart Hybrid Light |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |



































