4Мп IP WizSense відеокамера з мікрофоном Dahua DH-IPC-HFW2449T-AS-IL-BE (3.6мм)
Код:
009371
0 відгуків
5 715 грн.
Наявність уточнюйте
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 4МП, 1/2.9" CMOS-матриця
- Фокус 3.6мм (кут огляду 84°)
- Вбудований мікрофон
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688× 1520) - 20 к\с, та підтримка (2560×1440) - 25 к\с.
- Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265 +; Smart H.264+
- ІЧ+видиме світло (до 80+50м)
- Функції зображення: поворот зображення, WDR,3D DNR, HLC, BLC, водяний знак
- Аналітика та аларми: Вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення автомобіля та людини), SMD+, виявлення руху, фальсифікація відео, виявлення аудіо, відсутність SD-карти, SD-карта заповнена, помилка SD- карти, мережа відключення, конфлікт IP-адреса, незаконний доступ та виявлення недостатньої напруги
- Micro SD (максимум 256ГБ)
- 12 VDC/PoE
- IP67
- Колір корпусу - чорний
| Кут огляду | 84° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.006 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 80 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 20 к/сек |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Внутрішні HDD | 425 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 238.5 × 90.7 × 90 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 720 г |
| Технології | WizSense, Smart Dual Light |
| Робоча температура | -40°C ...+ 40°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































