4Мп WizSense Smart Dual Light IP варіофокальна камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HFW2449T-ZAS-IL (2.7-13.5 мм)
Код:
013905
0 відгуків
9 000 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 4МП, 1/2.9" CMOS - матриця;
- Фокус 2.7-13.5мм Motorized vari-focal (кут огляду 30-109°);
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688 × 1520) - 20 к\с;
- Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265 +; Smart H.264+;
- ІЧ+видиме світло (до 60м);
- Функції зображення: поворот зображення, WDR,3D DNR, HLC, BLC, водяний знак;
- Аналітика та аларми: Вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення автомобіля та людини), відсутність SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-картки; відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; підробка відео; вторгнення; SMD plus; виявлення недостатньої напруги;
- Micro SD (максимум 256ГБ);
- 12 VDC/PoE;
- IP67;
- Колір корпусу - білий
| Кут огляду | 97°-30° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.006 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Фокусна відстань | 2,7-13,5 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 60 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 2688 × 1520 - 20 к/с, 2560 × 1440 - 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 210 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 2 - 13 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 238.5 × 91 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 760 г |
| Технології | WizSense, Smart Dual Light |
| Робоча температура | -40 °C – 60 °C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |





































