8Мп IP Acusense відеокамера з подвійним підсвічуванням та мікрофоном Hikvision DS-2CD2083G2-LI2U Black 8МП (2.8мм)
Код:
09984
0 відгуків
8 550 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 8МП, 1/3" CMOS-матриця;
- Фокус 2.8 мм (кут огляду 108°);
- Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840 × 2160) - 20 к\с;
- Кодеки H.265/H.264/H.264+/H.265+;
- ІК+видиме світло (до 40м);
- Параметри зображення: режим коридору, WDR, HLC, 3D DNR, BLC;
- Аналітика та аларми: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізація за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виняток;
- 12 VDC/PoE;
- IP67
| Кут огляду | 108° |
| Роздільна здатність камери | 8 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 3840x2160 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Функції | WDR, HLC, 3D DNR, BLC |
| Тип підключення | Ethernet |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 20 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 6Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | Ø 74.4 × 176.3 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 515г |
| Технології | AcuSence, Dual microphone, Smart Hybrid Light |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |



































