2Мп IP PT роботизована камера EXIR з мікрофоном Hikvision DS-2CD1P23G2-IUF (2.8 мм)
Код:
007914
1 відгук
5 175 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки (1)
- Висока якість зображення з роздільною здатністю 2 МП;
- Фокусна відстань 2.8мм, кут огляду горизонталлю 109°;
- Можливість панорамування (від -100° до 100°) та нахилу (від -20° до 45°), що дозволяє камері захоплювати великі та цікавіші ділянки;
- Вбудований мікрофон;
- Водо- та пиленепроникність (IP66);
- EXIR 2.0, передова інфрачервона технологія з великою відстанню (до 30 метрів) до об'єкта зйомки;
- Ефективна технологія стиснення H.265+/H.265/H.264+/H.264;
- Підтримка Micro SD картки пам'яті до 256ГБ;
- Підтримка виявлення людей та транспортних засобів;
- Живлення 12 В DC, 1А; PoE 802.3af, Class 3.
| Кут огляду | 109° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Внутрішні HDD | 425 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 197 × 105 × 225 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 900г |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -30°C…+60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |





































