64-канальний 2U 8HDD WizSense IP відеореєстратор Dahua DHI-NVR5864-EI
Ця модель може похвалитися передовими технологіями стиснення, такими як Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264/M, які забезпечують ефективне використання дискового простору без шкоди для якості відео.
Підтримує RAID 0/1/5/6/10. Реєстратор має високу пропускну здатність до 384 Мбіт/с вхідної/записуючої/вихідної смуги пропускання, що гарантує одночасну обробку великої кількості відеопотоків високої роздільної здатності.
Крім того, реєстратор оснащений функціями на основі штучного інтелекту, які розширюють його функціональність. Реєстратор включає 2-канальне виявлення та розпізнавання осіб, що дозволяє йому автоматично виявляти і розпізнавати особи на відеоматеріалі. Він також має 4-канальний захист периметра, який дозволяє реєстратору відправляти попередження, коли об'єкт або людина перетинають певний кордон. 8-канальний SMD Plus дозволяє йому виявляти та розпізнавати певні об'єкти, такі як транспортні засоби чи люди.
Камери, підключені до мережного відеореєстратора, також можуть реалізувати функції на базі штучного інтелекту, включаючи виявлення та розпізнавання осіб, захист периметра та SMD Plus. Вони також можуть виявляти метадані, ANPR (автоматичне розпізнавання номерних знаків), стереоаналіз, теплові карти та підрахунок людей.
Ці функції дозволяють камерам надавати цінну інформацію та аналіз відзнятого матеріалу, що робить їх ідеальними для програм безпеки та спостереження.
- 64 канали
- Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG
- Декодування: макс 32 канали х 1080р
- Вхідний потік 384 Мбіт/с
- Частота кадрів: 2-канальний 32 Мп 20 к/с; 2-канальний 24 Мп 20 к/с; 4-канальний 16 Мп 25 к/с; 5-канальний 12 Мп 25 к/с; 8-канальний 8 Мп 25 к/с; 12-канальний 5 МП 25 к/с; 16-канальний 4 МП 25 к/с; 32-канальний 1080р 25 к/с
- Аналітика за рахунок NVR: виявлення осіб (2 канали); розпізнавання осіб (2 канали); охорона периметра (4 канали); SMD Plus (8 каналів)
- Аналітика за рахунок камери: виявлення осіб (16 каналів); розпізнавання осіб (16 каналів); охорона периметра (16 каналів); SMD Plus (16 каналів)
- 8 HDD до 16Тб
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 32 |
| Вхідний потік | 384 Мб/с |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 20 к/с - 25 к/с |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Тривожні вхід/вихід | 16 in /8 out |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 2 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 565 x 220 x 570 мм |
| Вага | 6400г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































