32-канальний IP 4K відеореєстратор Dahua DH-NVR608-32-4KS2
Код:
09428
0 відгуків
34 400 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Характеристики
Відгуки
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Вхідний потік | 384 Мб/с |
| Вихідний потік | 128 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є+RS232 |
| Тривожні вхід/вихід | 16 in /8 out |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Мережа | 2xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~100-240 B |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 440×451.08×94.85мм |
| Вага | 9000 г |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































