К сожалению, ваша корзина пуста. Исправить это недоразумение очень просто: выберите в каталоге интересующий товар и нажмите кнопку «В корзину». |
К сожалению, ваша корзина пуста. Исправить это недоразумение очень просто: выберите в каталоге интересующий товар и нажмите кнопку «В корзину». |
Звертаємо Вашу увагу, що виробник може без попередження змінити технічні характеристики, комплектацію та зовнішній вигляд товару.
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Вхідний потік | 80 Мб/с |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 1 кан 8MP , 2-кан 4MP, 4-кан 1080P |
| Внутрішні HDD | 1х HDD до 8 Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Наявність PoE/PoC | 4 порта |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 48В |
| Потужність споживання | 10 ВТ без HDD |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 260x225x48мм |
| Вага | 840 г |
| Робоча температура | +10°C ~ +55°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |
Залишіть номер телефону і ми передзвонимо Вам