8-канальний Smart 4K NVR з PoE на 8 портів Dahua DHI-NVR4108-8P-4KS2/L
Код:
09541
0 відгуків
7 310 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Характеристики
Відгуки
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Вхідний потік | 80 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | немає |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність PoE/PoC | 8 портів |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 48В |
| Потужність споживання | 10 Вт (без жесткого диска) PoE общая мощность 80Вт, макс. 25вт на один канал |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 270x205x45 мм |
| Вага | 1000г (без жесткого диска) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































