32-канальний IP DeepinMind NVR відеореєстратор HikVision iDS-7732NXI-I4/X(C)
iDS-7732NXI-I4 — ефективний DeepinMind відеореєстратор, розроблений Hikvision для обробки зображень з відеокамер та покращення охорони об'єктів.
32-канальний пристрій підтримує IP-підключення. 16 каналів у своїй спрямовані захист периметра.
Є бібліотека, що містить 100000 осіб, можливість захоплення та сканування кожної людини, яка потрапляє до кадру. Детекція дозволяє контролювати співробітників чи відвідувачів. Усі авторизовані люди ідентифікуються.
Трансляція з реєстратора передається на монітор у 4K, якщо використовувати HDMI-кабель.
Зберігання відеоматеріалів на iDS-7732NXI-I4 здійснюється за допомогою 4 SATA, із сумарним об'ємом до 40Тб. Існують також інтерфейси USB.
Система відрізняється простотою використання та продуктивністю.
- 32 канали
- H.265+/H.265/H.264+/H.264/MPEG4
- Декодування: макс 16 каналів х 1080р
- Вхідний потік 320 Мбіт/с
- Аналітика за рахунок NVR: розпізнавання осіб (8кан 8МП); охорона периметра (16кан 4МП); структуризація відео (8кан 2МП)
- 4 HDD до 10Тб
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 32 |
| Вхідний потік | 320 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 445 × 400 ×75 мм |
| Вага | 5 кг |
| Технології | DeepinMind |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































