32-канальний IP 1.5U 4HDD WizSense відеореєстратор Dahua DHI-NVR5432-EI2
Код:
16431
0 відгуків
31 680 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 32 канали;
- Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG;
- Декодування: макс 32 канали х 1080р;
- Вхідний потік 200 Мбіт/с;
- Аналітика за рахунок NVR: підтримує 4-канальне розпізнавання та виявлення облич, до 20 баз даних облич та 30 000 зображень облич; 4-каналів відео метадані; 8-канальний захист периметра; 16-канальний SMD Plus; 4-канальний AcuPick;
- Аналітика за рахунок камери: розпізнавання та виявлення облич, захист периметра, SMD, метадані, AcuPick, ANPR, стереоаналіз, теплова карта, підрахунок людей, виявлення засобів індивідуального захисту, інтелектуальне виявлення об'єктів та звуку;
- 4 HDD до 20Тб
| Встановлення | в приміщенні |
| Аналітика | цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 32 |
| Вхідний потік | 200 Мб/с |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 4 SATA до 20Тб |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є+RS232 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 2xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~100-240 B |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 440 х 415 х 76 мм |
| Вага | 4.27 кг |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10°С - +55°С |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 24 міс |
































