8-канальний мережевий відеореєстратор Hikvision iDS-7608NXI-I2/8F
Код:
006559
0 відгуків
11 835 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 8 каналів
- H.265+/H.265/H.264+/H.264/MPEG4
- Декодування: макс 16 каналів х 1080р
- Вхідний потік 80 Мбіт/с
- Аналітика: розпізнавання та порівняння осіб
- 2 HDD до 6Тб
| Аналітика | детекція облич |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 8-кан 1080p; 4-кан 4K; 3-кан 12 MP |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 6Tб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | <15Вт (без HDD) |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 385 x 315 x 52 мм |
| Вага | 1 кг |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































