16-канальний IP відеореєстратор AcuSense Hikvision DS-7616NXI-I2/S(E)
Код:
11352
0 відгуків
17 505 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 16 - канальний IP
- H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4
- Вхідний потік 160 Мб/с, запис: (32 MP/24 MP для 1 каналу) 12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/ DCIF/2CIF/CIF/QCIF
- Відео виходи: HDMI, VGA
- Аудіо: 1вх/1вих, RJ-45 (100М), 1x USB 2.0, 1x USB 3.0
- 2х HDD SATA до 10 Тб, 220В АС / 15Вт, -10 °C - 55 °C, 385 x 315 x 52 мм
| Аналітика | детекція руху, захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Вхідний потік | 160 Мб/с |
| Вихідний потік | 256 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 14Тб |
| Тривожні вхід/вихід | 1 in |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Потужність споживання | 15 Вт без HDD |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 385 × 315 × 52 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10° C ~ +55° C |
| Гарантія | 24 міс |
































