16 канальний цифровий 4K відеореєстратор NVR Hikvision DS-7616NI-K2
Код:
00817
0 відгуків
7 869 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Характеристики
Відгуки
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Вхідний потік | 160 Мб/с |
| Вихідний потік | 160 Мб/с |
| Тривожні вхід/вихід | 4 in /1 out |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 385х315х52 |
| Вага | 1200г |
| Робоча температура | -10° C + 55° C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































