32 канальний цифровий 4K відеореєстратор NVR Hikvision DS-7632NI-I2/16P
Код:
00820
0 відгуків
27 675 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості Hikvision DS-7632NI-I2/16P
- Підтримка камер інших виробників
- Запис з роздільною здатністю до 12Мп
- Відео виходи HDMI 4K(3840x2160), VGA
- Одночасне підключення до 32 IP-камер
- Вхідний потік 256 Мб/с.
- 2 SATA HDD, до 6Тб кожен
- Підтримує Dual-Os для забезпечення високої надійності роботи системи
- Підтримує виявлення тривог VCA та VCA пошук
- Підтримує H.265/H.264/MPEG4 відео формати
- PoE свитч на 16 каналів
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Вхідний потік | 256 Мб/с |
| Вихідний потік | 256 Мб/с |
| Тривожні вхід/вихід | 4 in /1 out |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність PoE/PoC | 16 портів |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Потужність споживання | 240 Вт (без жесткого диска) |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 380х290х48 |
| Вага | 2200г (без жесткого диска) |
| Робоча температура | -10° C + 55° C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































