32 канальний цифровий 4K відеореєстратор NVR Hikvision DS-7732NI-K4
Код:
00829
0 відгуків
18 877 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
<h2>Особенности DS-7732NI-K4</h2>
<ul>
<li>Одновременное подключение до 32 IP-камер</li>
<li>Входящий поток 256 Мб/с.</li>
<li>4 SATA HDD, до 6Тб каждый</li>
<li>RS-232, RS-485, USB 3.0</li>
<li>Поддерживает Dual-Os, для обеспечения высокой надежности работы системы</li>
<li>Поддерживает обнаружения тревог VCA и VCA поиск</li>
<li>Поддерживает H.265/H.264/MPEG4 видео форматы</li>
</ul>
<ul>
<li>Одновременное подключение до 32 IP-камер</li>
<li>Входящий поток 256 Мб/с.</li>
<li>4 SATA HDD, до 6Тб каждый</li>
<li>RS-232, RS-485, USB 3.0</li>
<li>Поддерживает Dual-Os, для обеспечения высокой надежности работы системы</li>
<li>Поддерживает обнаружения тревог VCA и VCA поиск</li>
<li>Поддерживает H.265/H.264/MPEG4 видео форматы</li>
</ul>
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Вхідний потік | 256 Мб/с |
| Вихідний потік | 160 Мб/с |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є+RS232 |
| Тривожні вхід/вихід | 16 in /4 out |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність PoE/PoC | немає |
| Мережа | 2xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Потужність споживання | 80 Вт (без жесткого диска) |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 445х390х70 |
| Вага | 5000г (без жесткого диска) |
| Робоча температура | -10° C + 55° C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































