Mifare зчитувач із вбудованою клавіатурою Dahua DH-ASR1101M
Код:
009953
0 відгуків
3 510 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
DH-ASR1101M - зчитувач з підсвічуванням та антивандальним корпусом. Призначений для контролю дверей із підключеними до панелі замками.
Тонкий пристрій має цифрову клавіатуру. На одній із клавіш шрифт Брайля, а для зручної роботи у темряві, кнопки підсвічуються. Також є Mifare-сканер для зчитування ключів.
Активований термінал забезпечує дворівневу перевірку відвідувачів. У закрите приміщення можна буде увійти лише знаючи встановлений PIN та маючи авторизовану картку або брелок.
Про стан системи говорить індикатор. Техніка надійно захищена як від вологи, а й від вандалізму. Додатково є тривога у вигляді тампера, який спрацьовує при підозрілих діях або відключенні.
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Кодова клавіатура | є |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 100mA |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 110 x 85 x 26 |
| Ступінь захисту | IK08 (антиванд.) |
| Вага | 500 г |
| Робоча температура | -20°C ~ +45°C |
| Індикація станів | є |
| Тип зчитувача | Mifire |
| Інтерфейс підключення | RS-485, Wiegand 34 |
| Гарантія | 24 міс |
































