Бездротовий комплект 10" домофону NeoLight MEZZO Hybrid IP Wi-Fi Kit White (панель Solo IPW + PoE адаптер) — дозвон на телефон та запис відео
У подарунок картка пам'яті 128 Гб.
NeoLight MEZZO Hybrid IP Wi-Fi Kit – це сучасна система відеодомофону, що поєднує функціональність та стильний дизайн для безпечного контролю доступу до будинку чи офісу. В комплект входять відеодомофон Neolight MEZZO Hybrid White, панель виклику Solo IPW Graphite та РоЕ адаптер.
Основною особливістю цього комплекту є варіативність підключення. Ви можете підключити домофон і панель виклику як проводом, так і бездротовим способом по Wi-Fi.
Neolight MEZZO Hybrid – 10,1-дюймовий монітор, що підтримує як аналогове, так і мережеве підключення.
Neolight Solo IPW – це IP-панель виклику, з вбудованим Wi-Fi, яка може працювати як у парі з IP-домофонами, так і самостійно: автономно з мобільним додатком та підключенням електрозамка дверей/воріт, кнопки виходу, дворового дзвінка .
Завдяки підключенню до інтернету MEZZO Hybrid також дозволяє переадресовувати виклик з будь-якої відеопанелі на мобільний додаток "NeoLight" (iOS, Android), встановлений на смартфоні. Для коректної роботи необхідне лише стабільне інтернет-підключення у приміщенні, де знаходиться домофон, та у смартфоні.
Основні функції мобільного застосунка "NeoLight"
- Підтримка “push” повідомлень про вхідні дзвінки та рух (за потреби).
- Повідомлення про пропущені дзвінки з датою, часом та фотографіями відвідувача.
- Відеовиклик від відвідувача.
- Спілкування з відвідувачем, управління замком та воротами.
- Записування фото/відео з панелі дзвінків або камер.
- Доступ до перегляду відеоархіву в моніторі.
- Перегляд панелі дзвінка та камер, підключених до домофону, в режимі очікування (без отримання вхідного дзвінка).
- Вибір роздільної здатності між SD/HD залежно від якості зв'язку.
- Дуплексний аудіозв'язок.
Можливість підключення NeoLight MEZZO Hybrid IP Wi-Fi Kit:
- підключення 8 каналів — 2 AHD панелі виклику та 6 IP панелей або відеокамер;
- бездротове з'єднання з IP Wi-Fi панелями виклику і відеокамерами;
- переадресація дзвінка на телефон;
- відеовиклик, спілкування, віддалене відкриття замка/воріт, перегляд камер, архіву і т.д. за допомогою мобільного додатка "NeoLight";
- бездротове підключення 10 моніторів у системі інтерком за допомогою Wi-Fi сигналу;
- можливість підключення монітора та панелі виклику до роутера LAN кабелем при нестабільному сигналі Wi-Fi;
- монітор підключається безпосередньо до живлення 220В, але також має можливість підключення до зовнішнього блока живлення 12B та PoE;
- панель виклику підключається до 220В через адаптер РоЕ, який входить в комплектацію.
Особливості відеодомофону MEZZO Hybrid
- IPS матриця з сенсорним 10.1" екраном та роздільною здатністю 1280 х 800 забезпечує більш детальне зображення та покращену передачу кольору з максимально можливим кутом огляду у таких LCD моніторів - 178°. Тепер якість зображення не спотворюється незалежно від того, на якій висоті розмістити монітор і з якого кута приміщення стежити за тим, що відбувається на екрані.
- Функція відеореєстратора (DVR) дозволяє записувати відео разом з аудіо відеодомофоні NeoLight MEZZO Hybrid одночасно по 4 каналам (панелі виклику і відеокамери). Запис можна вести примусово, натиснувши на домофоні відповідну кнопку під час розмови з відвідувачем, за розкладом, за вбудованим датчиком руху або використровуючи запис за детекцією людини, що мінімізує кількість відео з, наприклад, пролітаючою пташкою.

Для кожного каналу окремо можна встановити:
- час початку та закінчення запису;
- рівень чутливості вбудованого датчика руху (наприклад, щоб ваш домофон не записував гілки дерева, які рухаються під час сильного вітру);
- активувати функцію "Детекція людини" (відбувається запис тільки при наявності людини);
- режим роботи екрану під час руху.
Перегляд архіву можливий як з монітору, так і з мобільного додатку NeoLight. Запис відео разом із аудіо відбувається зі швидкістю 30 к/сек і роздільною здатністю до 1920х1080. Тепер ви можете бачити та чути без втрати якості, що відбувається за вашими дверима тоді, коли вас немає вдома. - В головному меню MEZZO Hybrid з'явився віджет погоди, який також можна при бажанні вивести на екран в режимі очікування. Також в меню можна змінювати зображення для робочого столу або завантажити своє за допомогою microSD картки.
- Графічне меню, застосоване у відеодомофоні NeoLight MEZZO Hybrid, дуже зручне у використанні, інтуїтивно зрозуміле і дозволяє швидко та легко вибирати основні функції:
- перегляд зображень з панелей/камер (режим квадратора);
- перегляд фотографій та відео відвідувачів;
- форматування та копіювання файлів на microSD карту;
- зміна фонового зображення;
- основні налаштування;
- додавання панелей виклику одним кліком через меню "Додати пристрої";
- інтерком;
- налаштування виклику та будильника.
- Для запису зображень з високою якістю або для збільшення їх кількості, у відеодомофоні NeoLight MEZZO Hybrid можна використовувати зовнішню картку пам'яті micro SD (до 512 Гб). Також вона призначена для роботи з режимом відеореєстратора, для встановлення улюбленої mp3 мелодії на виклик і свого зображення на робочий стіл, перегляду записаних на неї фотографій в режимі фоторамки або програвання музики в режимі медіаплеєра.
- Зручний режим квадратора для перегляду та моніторингу.
- Щоб вас не турбували в пізній час або вночі, або якщо в кімнаті заснула дитина. Або .... чи мало що, ви просто втомилися і хочете спокою - просто увімкніть режим "Не турбувати". При цьому всі необхідні записи зображення відвідувача будуть зроблені у беззвучному режимі. Якщо ж ви хочете, щоб з 22.00 до 8.00 автоматично вмикався "Нічний режим" (в ньому можна зменшити гучність або вимкнути звук) - виберіть його в меню налаштувань вхідного дзвінка.


Особливості панелі Solo IPW:
- Мультиформатна професійна камера з роздільною здатністю 1920х1080 та надшироким кутом огляду 110 градусів.
- Ненав'язливе підсвічування кнопки виклику в режимі очікування, що допомагає швидко зорієнтуватися в темряві та не шукати панель на дотик.
- Потужна інфрачервона підсвітка — нові інфрачервоні світлодіоди з розширеним спектральним діапазоном дозволяють панелі Solo IPW бачити в темряві до 5 м.
- Автоматичне налаштування посилення мікрофона та спікера.
- Режим True Day/Night — реальна передача кольору вдень і ідеальне чорно-біле зображення вночі завдяки справжньому ІЧ-фільтру, вбудованому в камеру (ICR).
- Режим DNR — цифрове придушення шумів, що максимально мінімізує можливість появи шумів у темний час доби на зображенні, що підвищує інформативність та економить місце на micro SD карті під час роботи з вбудованим в домофон детектором руху.
- PoE адаптер у комплекті.
| Розмір екрану (діагональ) | 10' |
| Домофон | FullHD відеодомофон, IP відеодомофон |
| Спосіб керування | сенсорний екран |
| Панель | FullHD відеопанель |
| Кут огляду | 110° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Кількість абонентів | 1 абонент (Індивідуальна) |
| Дисплей | 10.1", IPS |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Wi-Fi | є |
| Дальність підсвітки, м | до 5 |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Роздільна здатність екрану | 1280х800 |
| Функція інтеркому | є |
| Режим квадратора | є |
| Вбудоване реле управління замком | є |
| Підключення додаткових відеокамер | 8 камер |
| Зберігання відеозаписів з підключених відеокамер | так - за програмним детектором руху |
| Підключення викличних панелей | 2 панелі |
| Підключення додаткових домофонів | до 10 додаткових домофонів |
| Підключення до мережі та Інтернету (інтерфейс зв'язку) | Wi-Fi (бездротове) / LAN (дротове) |
| Підтримка SIP (телефонія) | Підтримує |
| Регулювання звуку | є |
| Підсвітка кнопки | є |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 255 х 180 х 23,5 мм, панель 47 х 131 х 20 мм |
| Робоча температура | -30 °C - +45 °C |
| Віддалений доступ | NeoLight для Android / iOS |
| Способи відкриття замка | З домофона, З мобільного застосунка |
| Гарантія | 12 міс |





































































