4Мп IP AcuSense відеокамера з мікрофоном та динаміком Hikvision DS-2CD2443G2-I (4 мм)
Код:
13198
0 відгуків
5 994 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 4 Мп IP відеокамера AcuSense
- Об'єктив 1/3" Scan CMOS; f=4 мм (кут огляду 83°)
- Відео компресія H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG
- Чутливість: колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON), ч/б: 0 лк з ІЧ
- Функції WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, HLC
- Вбудовані мікрофон та динамік
- ІЧ-підсвічування до 10 м, PIR до 8 м
- Слот пам'яті micro SD до 256 Гб
- DC 12В/7Вт
- PoE
- 103 х 65 х 33 мм, 120 г
Звертаємо Вашу увагу, що виробник може без попередження змінити технічні характеристики, комплектацію та зовнішній вигляд товару.
| Кут огляду | 83° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Матриця | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 10 |
| Функції | WDR, 3D-DNR, BLC, ROI |
| Тип підключення | Ethernet |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 79 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 102,8 х 65,2 х 32,6 мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Вага | 120 г |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | +10°C~+40°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































