6Мп IP AcuSense PIR відеокамера з детектором облич та Smart функціями HikVision DS-2CD2463G2-I (2.8 мм)
6 Мп IP відеокамера Hikvision DS-2CD2463G2-I (2.8 мм) оснащена матрицею 1/2.4" Progressive Scan CMOS і має об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм, що забезпечує кут огляду 105 градусів.
Завдяки вбудованому мікрофону проводиться запис аудіо потоку в приміщенні, що охороняється. Також є слот пам'яті microSD до 512Гб для локального зберігання записів. Камера оснащена ІЧ-підсвічуванням дальністю 10 метрів із технологією EXIR. Точне виявлення руху кадру забезпечується PIR - датчиком з кутом виявлення 80° і дальністю виявлення 10 м.
Привітний та ненав'язливий дизайн, зручне регулювання та підключення, можливість віддалено переглядати те, що відбувається, та отримувати PUSH повідомлення про тривоги на смартфон за допомогою програми Hik-connect.
Завдяки алгоритмам глибокого навчання Hikvision AcuSense забезпечує класифікацію цілей людини та транспортного засобу при формуванні оповіщення, що підвищує ефективність та результативність сигналізації. Виявлення сторонніх осіб за допомогою пасивного інфрачервоного випромінювання, яке є чутливим до температури тіла (PIR).
Чітке зображення при яскравому контровому світлі завдяки розширеному динамічному діапазону технології WDR 120 дБ.
Особливості HikVision DS-2CD2463G2-I (2.8 мм):
- Мін. чутливість - Колір: 0,005 лк (F1.6, AGC увімкн.)
- Виявлення об'єкта 76 м
- Спостереження за об'єктом 30 м
- Розпізнання об'єкта 15 м
- Ідентифікація об'єкта 7 м
- H.265/H.264/H.264+/H.265+
- Вбудований мікрофон та динамік
- Smart функції та детектор осіб
- ІК підсвічування до 10 м
- PIR датчик до 8 м
- Підтримка PoE
- Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 512 Гб
| Кут огляду | 98° |
| Роздільна здатність камери | 6 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Матриця | 1/2.9" progressive scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 3072×2048 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 10 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 12.5 к\с |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 103 × 65 × 33 мм |
| Вага | 120г |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































