4Mп IP PTZ Starlight WizSense 4x Wi-Fi відеокамера Dahua DH-SD22404DB-GNY-W (2.8-12мм)
Dahua DH-SD22404DB-GNY-W — це PTZ-камера з технологіями Starlight та WizSense, що забезпечує високу якість зображення при низькому освітленні, а також має функції виявлення руху та детекції осіб.
1/2,8-дюймова CMOS-матриця камери забезпечує високу якість зображення з роздільною здатністю 4 МП (2560 × 1440). 4-кратний оптичний зум дозволяє отримати детальну картинку на великих відстанях та збільшити її без втрати якості.
Камера оснащена функціями аналітики: прохід; вторгнення; виявлення перетину огорожі; виявлення слоняються людей; занедбаний/зниклий об'єкт; швидкий рух; виявлення паркування; збори людей; класифікація транспортного засобу/людина; розпізнавання осіб, відстеження осіб, знімки та покращення особи; SMD.
Корпус пристрою має високий рівень захисту від пилу та вологи стандарту IP66 та стійкість до механічних пошкоджень IK10. Це робить камеру ідеальним вибором для встановлення на вулиці, включаючи громадські місця з підвищеним ризиком вандалізму.
Технології стиснення відео H.264H, H.265+ забезпечують оптимальну якість відеозапису при ефективному використанні ресурсів мережі, а також зменшують розмір відеофайлів, заощаджуючи місце у сховищі.
- Роздільна здатність 4 МП (2560 × 1440)
- Фокус 2.8-12мм, кут огляду 90.3°–29.4°
- Оптичне збільшення 4×
- Цифрове збільшення 16х
- 1/2.8" CMOS-матриця
- 4-кратний оптичний зум
- Підтримка Wi-Fi
- Виявлення руху та розпізнавання осіб
- Ступінь захисту корпусу IP66 від вологи та пилу
- Захист корпусу IK10 від вандалізму
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення, детекція облич, залишені предмети |
| Збільшення (zoom) оптичне/цифрове | 4× / 16х |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Wi-Fi / Ethernet |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 240 м |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 2 - 5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 89 × Φ122 мм |
| Ступінь захисту | IP66, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 500г |
| Технології | WizSense, Starlight |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |









































