2 Мп 4x Starlight PTZ IP відеокамера Dahua DH-SD22204DB-GNY
Особливість камери Dahua DH-SD22204DB-GNY – технологія Starlight, яка гарантує отримання кольорового зображення у будь-який час та при будь-якому освітленні.
Камера підтримує IVS-функції, що включають:
- виявлення перетину кордону;
- виявлення вторгнення в площу, що охороняється.
- виявлення залишених або зниклих предметів;
Також камера підтримує функцію детекції осіб.
Для покращення отриманого відео використовуються такі вбудовані функції обробки: широкий динамічний діапазон WDR(120dB), 2D/3D придушення шумів, компенсація засвіток, виділення області інтересу, а також поворот, налаштування балансу білого, 24 масок зон приватності та ін.
Стандарт сумісності ONVIF дозволяє використовувати камеру не лише у складі систем марки Dahua, а й у складі систем відеоспостереження з відеореєстраторами різних брендів.
Основні технічні параметри Dahua DH-SD22204DB-GNY
- Сенсор: 1/2.8” 4 Megapixel STARVIS™ CMOS;
- Роздільна здатність: 2 Мп, 1920×1080;
- Чутливість: кольоровий запис: 0.005 Лк;
- Об'єктив: 2.8–12 мм;
- Горизонтальний кут огляду: 99°–31°;
- Оптичний зум: 4x;
- Вбудована пам'ять: ROM/RAM - 256/128 Мб;
- Додаткова пам'ять: microSD 512 Гб;
- Інтерфейси: RJ-45;
- Мобільні платформи: IOS, Android;
- Живлення: DC 12 В/PoE(802.3af);
- Ступінь захисту: IP66, IK10
| Кут огляду | 98°-26° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" progressive CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Збільшення (zoom) оптичне/цифрове | 4х/16х |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тип підключення | Ethernet |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Внутрішні HDD | 426 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 2.3 - 6.1 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 89 × Φ122 мм |
| Ступінь захисту | IP66, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 500 г |
| Технології | WizSense, Starlight |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































