4Мп IP Smart Hybrid Light міні-купольна AcuSense відеокамера з мікрофом Hikvision DS-2CD2543G2-LIS2U (2.8 мм)
Код:
010397
0 відгуків
7 470 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 4МП, 1/2.9" CMOS-матриця;
- Фокус 2.8мм (кут огляду 104°);
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688× 1520) - 25 к\с;
- Кодеки H.265/H.264/H.265+/H.264+;
- ІК+видиме світло (до 30м);
- Аудіо інтерфейси: 1 вх/1 вих, 2х вбудований мікрофон;
- Функції зображення: поворот зображення, WDR,3D DNR, HLC, BLC;
- Аналітика та аларми: виявлення залишеного без нагляду багажу, видалення предметів, виявлення перетину лінії, вторгнення, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення руху, сигналізація саботажу відео, виняток;
- Micro SD (максимум 512ГБ);
- 12 VDC/PoE;
- IP67; IK08
| Кут огляду | 104° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | WDR,3D DNR, HLC, BLC |
| Тип підключення | Ethernet |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Внутрішні HDD | 426 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 110 × 59 мм |
| Ступінь захисту | IP67, IK08 (антиванд.) |
| Вага | 390 г |
| Технології | AcuSence, Smart Hybrid Light |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































