8Мп IP Acusense Smart Hybrid Light відеокамера з подвійним мікрофоном Hikvision DS-2CD2183G2-LIS2U (2.8мм)
Код:
009856
0 відгуків
9 225 грн.
Закінчується
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 8МП, 1/2.8" CMOS -матриця;
- Фокус 2.8мм (кут огляду 108°);
- Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840 × 2160) - 20 к\с;
- Кодеки H.265; H.264; H.264+; H.265+; MJPEG;
- ІК+видиме світло (до 30м);
- Функції зображення: BLC, HLC, 3D DNR;
- Аналітика та аларми: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, спрацювання сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення ;
- Micro SD (максимум 512ГБ);
- 12 VDC/PoE;
- IP67; IK10
| Кут огляду | 108° |
| Роздільна здатність камери | 8 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 3840x2160 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 8 МП (3840 × 2160) - 20 к\с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 84 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | алюміній |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 8,5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 121.5 × 97.6 мм |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 600 г |
| Технології | AcuSence, Dual microphone, Smart Hybrid Light |
| Робоча температура | -30°C ~+60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































