2Мп купольна IP камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1321G0-I (2.8мм)
Код:
009637
0 відгуків
2 655 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 2МП, 1/2.9" CMOS - матриця;
- Фокус 2.8мм (кут огляду 94°);
- Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) - 25 к\с;
- Кодеки H.265+/H.265/H.264+/H.264;
- ІЧ світло (до 20м);
- Функції зображення: DWDR, 3D DNR, BLC;
- Виявлення руху, виключення;
- 12 VDC/PoE;
- IP67;
- Колір корпусу - білий
| Кут огляду | 94° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" progressive scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 109.9 × 103.6 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 300 г |
| Робоча температура | -30°C ~ +45°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |









































