FullHD IPS відеодомофон із записом відео по детектору NeoLight Omega+ HD
Код:
10429
1 відгук
6 413 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Характеристики
Відгуки (1)
| Розмір екрану (діагональ) | 7' |
| Домофон | FullHD відеодомофон |
| Спосіб керування | сенсорні кнопки |
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Пристрій зберігання | built-in memory, microSD |
| Підтримка карт пам'яті | до 128 Гб |
| Функція інтеркому | є |
| Вбудоване реле управління замком | є |
| Тип датчику | датчик руху |
| Підключення додаткових відеокамер | 2 камери |
| Зберігання відеозаписів з підключених відеокамер | так - за програмним детектором руху |
| Підключення додаткових домофонів | 3 додаткові домофони |
| Регулювання звуку | є |
| Корпус | пластик |
| Підсвітка кнопки | є |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 186 х 136 х 21 мм |
| Вага | 422 г |
| Робоча температура | +10°C ~ +40°C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Способи відкриття замка | З домофона |
| Гарантія | 12 міс |













































