Зчитувач EM + Mifare карт HikVision DS-K1102AEM
Код:
09834
0 відгуків
2 250 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Тип карт: Mifare / Em-Marine (IC\ID картки)
- Відстань зчитування: ≤50mm
- Інтерфейс підключення: RS-485, Wiegand (W26/ W34)
- Функція захисту від несанкціонованого доступу
- Індикатор живлення; Світлодіодний індикатор стану
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 500 mA |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 121 × 86.5 × 14 |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Вага | 140 г |
| Робоча температура | -20°C ~ +45°C |
| Індикація станів | є |
| Тип зчитувача | Em-marine, Mifire |
| Інтерфейс підключення | RS-485, Wiegand 26, Wiegand 34 |
| Гарантія | 24 міс |
































