Бездротова централь системи безпеки U-Prox MP center Black
Код:
16739
0 відгуків
6 380 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Проста установка, налаштування з мобільного додатка, налаштування Ethernet через Bluetooth
- Робота автономна або підключення до пультів охорони
- Шифрований радіозв'язок – до 4800 м
- Груп охорони 30
- Бездротових пристроїв у системі 200
- Пристрої: 99 зон для датчиків, 16 клавіатур, 60 брелоків, 8 радіоретрансляторів, 35 виходів, 20 пристроїв автоматизації
- Користувачів 60
- Живлення 12В, 0.35 А
- Резервування живлення акумулятор 2500 мАг, до 24 годин
- Зв'язок: Комп'ютерна мережа Ethernet, 100 Mbit, Модем GSM/GPRS для резервування, Двосторонній шифрований зв'язок, ключ шифрування — 256 біт
- GSM/GPRS: 850/900/1800/1900 МГц, Class 4
- Габаритні розміри 167 х 120 х 25.4 мм
| Встановлення | в приміщенні |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 167 х 120 х 25.4 мм |
| Вага | 0.52 кг |
| Робоча температура | 0° - +40° C |
| Кількість підключених бездротових пристроїв | 200 |
| Дальність передачі (макс) | 4800 м |





































