Бездротовий комбінований датчик руху та розбиття скла з імунітетом до тварин U-Prox PIR Combi Black
Код:
16499
0 відгуків
2 090 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Технічні параметри U-Prox PIR Combi
- Сповіщувач руху: Відстань спрацьовування 12 м, Кут огляду 88°
- Сповіщувач розбиття скла: Відстань спрацьовування 8 м, Кут огляду 120°
- Метод роботи: Мікрофон для детекції розбиття скла; Інфрачервоний пасивний датчик руху
- Особливості: Товщина скла 2 мм. . . 8 мм; Площа поверхні скла 0.5м x 0.5м. 3.0 м x 3.0 м
- Імунітет до тварин до 20 кг
- Цифрова температурна компенсація
- Антисаботаж: Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування – 256 біт
- Частотна характеристика: 868.0…868.6 МГц, смуга 100 кГц, 20 мВт макс.
- Відстань передачі: Бездротовий інтерфейс ISM з кількома каналами, до 4800 м (на відкритому просторі)
- Швидкість детекції 0.3 … 3 м/с
Особливості U-Prox PIR Combi
- Зручні кронштейни для кріплення в комплекті
- Потужна батарея СR123A. До 5 років роботи
- Високоефективна лінза Fresnel
- Віддалена настройка чутливості
- Просте включення та встановлення без доступу до електроніки
- Мікрофон для детекції розбиття скла
- Передає повідомлення окремо по детектору руху та розбиттю скла
- Цифрові алгоритми обробки сигналу датчика руху
- Цифрові алгоритми обробки звуку
- Розрізняє низькочастотні та високочастотні компоненти звуку
| Встановлення | в приміщенні |
| Тип датчику | датчик руху, датчик розбиття скла, датчик комбінований |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | Battery |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 90 х 60 х 34.35 мм |
| Вага | 130 г |
| Робоча температура | 0°C~+40°C |
| Частота | 868 MHz |



































