Комбінований бездротовий датчик руху та розбиття скла з лінзою «Штора» («Вертикальний бар'єр») U-Prox PIR Combi VB Black
U-Prox PIR Combi (VB) - бездротовий сповіщувач комбінованого типу.
Він обладнаний двома системами реагування: цифровим пасивним інфрачервоним датчиком (або PIR-датчиком) та акустичним датчиком. За допомогою PIR-датчика система реагує на рух за рахунок зміни теплового балансу середовища, а акустичний з відповідними цифровими фільтрами розпізнає звук розбиття скла.
U-Prox PIR Combi (VB) має три градації потужності радіопередавача, що дозволяє приладу автоматично налаштовуватися: якщо сигнал слабкий, потужність збільшується, якщо сильний зменшується. Це забезпечує стабільний зв'язок та ефективні витрати енергії. Максимальна потужність – 20 мВт, що відповідає європейським та українським нормам для пристроїв ISM-діапазону.
Технічні параметри U-Prox PIR Combi VB
- Сповіщувач руху: Відстань спрацьовування 10 м, Кут огляду 7,5°
- Сповіщувач розбиття скла: Відстань спрацьовування 8 м, Кут огляду 120°
- Висота установки 2.1 м
- Антисаботаж: Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування – 256 біт
- Частотна характеристика 868.0…868.6 МГц, смуга 100 кГц, 20 мВт макс
- Товщина скла 2 мм. . . 8 мм; Площа поверхні скла 0.5 м х 0.5 м …. 3.0 м x 3.0 м
- Відстань передачі: Бездротовий інтерфейс ISM, два прийомопередаючі пристрої з кількома каналами, до 4800 м (на відкритому просторі)
- Швидкість детекції 0.3 … 3 м/с
Особливості U-Prox PIR Combi VB
- Зручні кронштейни для кріплення в комплекті
- Потужна батарея СR123A. До 5 років роботи
- Вікоефективна лінза Fresnel
- Віддалена настройка чутливості
- Просте включення та встановлення без доступу до електроніки
- Мікрофон для детекції розбиття скла
- Особливі повідомлення щодо датчика руху та датчика розбиття скла
- Лінза ``Вертикальний бар'єр`` (``Штора``)
- Цифрові алгоритми обробки сигналу датчика руху
- Цифрові алгоритми обробки звуку
- Розрізняє низькочастотні та високочастотні компоненти звуку
| Встановлення | в приміщенні |
| Тип датчику | датчик руху, датчик розбиття скла, датчик комбінований |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | Battery |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 90 х 60 х 34.35 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Робоча температура | 0°C~+40°C |
| Частота | 868 MHz |



































