8Мп IP варіофокальна відеокамера з мікрофоном Dahua DH-IPC-HDW3841T-ZS-S2 (2.7-13.5мм)
Код:
07660
0 відгуків
11 745 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 8МП, 1/2.8" CMOS-матриця;
- Фокус 2.7-13.5мм (кут огляду 30-109°);
- Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840 × 2160) - 25 к\с;
- Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265 +; Smart H.264+; AI H.265; AI H.264;
- ІЧ світло (до 40м);
- Функції зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак;
- Аналітика та аларми: Вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення автомобіля та людини), SMD 4.0, Ні SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-картки; термін служби попередження (підтримується лише карткою Dahua); відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; фальсифікація відео; зміна сцени; виявлення звуку; виявлення недостатньої напруги; розфокусування виявлення; виключення безпеки
| Кут огляду | 106° - 30° |
| Роздільна здатність камери | 8 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 3840x2160 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.007 Lux |
| Об'єктив | варіофокальний |
| Фокусна відстань | 2,7-13,5 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення, аудіо детекція |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 8 МП (3840 × 2160) - 25 к\с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 88 - 289 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 5.7 - 10.2 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 108.3 × Φ122 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 715 г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |





































