5Мп інтелектуальна HDCVI камера з подвійним підсвічуванням Dahua DH-HAC-PT1500AP-IL-A (2.8мм)
Код:
09025
0 відгуків
3 420 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Фіксований об'єктив 2.8 мм (кут огляду 118°);
- Роздільна здатність 5МП 25к/с;
- Розумне подвійне світло, зональне підсвічування;
- Дистанція освітлення > 40 м (ІК+видиме підсвічування);
- Вбудований мікрофон;
- Панорамування та нахил;
- Швидка в установці конструкція;
- Клас захисту IP66
| Кут огляду | 118° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2880x1620 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.05 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 6,2 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 92.9 × 91.3 × 130 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 390 г |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Гарантія | 24 міс |





































