8Мп ColorVu відеокамера з гібридним підсвічуванням Smart Hybrid Light та мікрофоном Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU (2.8мм) (eF)
Камера — це високопродуктивне рішення для спостереження, оснащене розширеними функціями для надійного моніторингу безпеки.
Завдяки роздільній здатності 8 Мп ця камера забезпечує виняткову якість зображення, забезпечуючи чітке та детальне відео.
Ця камера оснащена технологією Smart Hybrid Light забезпечує розширені можливості освітлення з вражаючим дальнім радіусом дії.
Камера фокусується на точній класифікації людей та транспортних засобів на основі алгоритмів глибокого навчання. Вона пропонує такі функції, як захоплення осіб та захист периметра, що дозволяють точно виявляти та ідентифікувати людей та потенційні загрози. Ця розширена функціональність підвищує безпеку, забезпечуючи попереджувальне реагування та індивідуальні стратегії спостереження.
Для розширених можливостей моніторингу камера оснащена вбудованим мікрофоном. Це забезпечує аудіо безпеку в режимі реального часу, дозволяючи користувачам захоплювати та контролювати звук разом із відеоматеріалами, забезпечуючи комплексне спостереження.
Камера розроблена для роботи в суворих умовах, захищена від води та пилу та має клас IP67. Це забезпечує його довговічність і надійність, що робить його придатним як для внутрішньої, так і зовнішньої установки.
- Роздільна здатність 8МП, 1/1.8" CMOS-матриця
- Фокус 2.8мм (кут огляду 105°)
- Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840× 2160) - 25 к\с
- Кодеки H.265; H.264; H.264+; H.265+; MJPEG
- ІК+видиме світло (до 40м)
- Функції зображення: поворот зображення, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак
- Аналітика та аларми: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, захоплення особи, виявлення зміни сцени, виявлення руху (підтримується спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та автомобіль)), сигналізація саботажу, виключення li>
- Micro SD (максимум 512ГБ)
- 12 VDC/PoE
- IP67
| Кут огляду | 105° |
| Роздільна здатність камери | 8 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 3840x2160 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.0005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Внутрішні HDD | 426 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 8.5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 74.4 × 179.2 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 525 г |
| Технології | AcuSence, Smart Hybrid Light, ColorVu |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































