8Мп ColorVu відеокамера з гібридним підсвічуванням Smart Hybrid Light та мікрофоном Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU (2.8мм) (eF)
Код:
011217
0 відгуків
11 475 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 8МП, 1/1.8" CMOS-матриця
- Фокус 2.8мм (кут огляду 105°)
- Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840× 2160) - 25 к\с
- Кодеки H.265; H.264; H.264+; H.265+; MJPEG
- ІК+видиме світло (до 40м)
- Функції зображення: поворот зображення, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак
- Аналітика та аларми: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, захоплення особи, виявлення зміни сцени, виявлення руху (підтримується спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та автомобіль)), сигналізація саботажу, виключення li>
- Micro SD (максимум 512ГБ)
- 12 VDC/PoE
- IP67
| Кут огляду | 105° |
| Роздільна здатність камери | 8 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 3840x2160 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.0005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 89 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 8.5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 74.4 × 179.2 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 525 г |
| Технології | AcuSence, Smart Hybrid Light, ColorVu |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































