4Мп IP AcuSense DarkFighter відеокамера з мікрофоном Hikvision DS-2CD2146G2H-ISU(eF) (2.8 мм)
Код:
007724
0 відгуків
8 010 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 4МП, 1/3" CMOS-матриця;
- Фокус 2.8мм (кут огляду 100°);
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688× 1520) - 25 к\с;
- Кодеки H.265/H.264/H.265+/H.264+;
- Функції зображення: поворот зображення, WDR,3D DNR, HLC, BLC;
- Аналітика та аларми: виявлення перетину лінії, вторгнення, осіб, руху (класифікація цілей людей та транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виняток;
- Micro SD (максимум 512ГБ);
- 12 VDC/PoE;
- IP67; IK10
| Кут огляду | 100° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.001 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | WDR,3D DNR, HLC, BLC |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 63 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 8,5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 121.5 × 97.6 мм |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 580г |
| Технології | AcuSence, Darkfighter |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































