4Мп IP PT роботизована камера EXIR з мікрофоном Hikvision DS-2CD1P43G2-IUF (2.8 мм)
Код:
007714
0 відгуків
5 175 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Висока якість зображення з роздільною здатністю 4 МП;
- Фокусна відстань 2.8мм, кут огляду горизонталлю 99°;
- Можливість панорамування (від -100° до 100°) та нахилу (від -20° до 45°), що дозволяє камері захоплювати великі та цікавіші ділянки;
- Вбудований мікрофон;
- Водо- та пиленепроникність (IP66);
- EXIR 2.0, передова інфрачервона технологія з великою відстанню (до 30 метрів) до об'єкта зйомки;
- Ефективна технологія стиснення H.265+/H.265/H.264+/H.264;
- Підтримка Micro SD картки пам'яті до 256ГБ;
- Підтримка виявлення людей та транспортних засобів;
- Живлення 12 В DC, 1А; PoE 802.3af, Class 3.
| Кут огляду | 99° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | WDR, 3D DNR, HLC, BLC |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 20 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 59 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 197 × 105 × 225 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 900г |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |



































