2Мп HDCVI відеокамера з мікрофоном Dahua DH-HAC-HDW1200TQP-A (3.6 мм)
Код:
007992
0 відгуків
1 665 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
| Кут огляду | 83° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 3,2 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Φ101 × 101 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 320г |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Гарантія | 24 міс |
































