2Mп HDCVI Full-color Starlight відеокамера Dahua c LED підсвічуванням DH-HAC-HDW1209TLQ-LED
Код:
10852
0 відгуків
1 350 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості
- 1/2.8" progressive CMOS;
- Дозвіл: 2 Мп, 1920*1080;
- Чутливість: 0.01 Лк/F1.6;
- Об'єктив: 3.6 мм;
- Горизонтальний кут огляду: 86.9°;
- Дальність LED підсвічування: до 20м;
- Харчування: DC 12В;
- Ступінь захисту: IP67;
- Габарити: Ф97.1*91.4 мм;
- Вага: 210 р.
| Кут огляду | 86° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" progressive CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Функції | DWDR, BLC, HLC, 2D-DNR |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ф 97 х 91 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 210 гр |
| Технології | Full-Color, Starlight |
| Робоча температура | -40°C ...+ 40°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































