2Мп інтелектуальна HDCVI камера з подвійним підсвічуванням Dahua DH-HAC-PT1200AP-IL-A (2.8мм)
Код:
006454
0 відгуків
2 565 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Фіксований об'єктив 2.8 мм (кут огляду 102°);
- Роздільна здатність 2МП 25к/с;
- Розумне подвійне світло, зональне підсвічування;
- Дистанція освітлення > 40 м (ІК+видиме підсвічування);
- Вбудований мікрофон;
- Панорамування та нахил;
- Швидка в установці конструкція;
- Клас захисту IP66
| Кут огляду | 102° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 92.9 × 91.3 × 130 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 390г |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |





































