2Mп HDCVI відеокамера з мікрофоном Dahua DH-HAC-HDW3200GP (2.8 мм)
Код:
11878
0 відгуків
1 935 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості DH-HAC-HDW3200GP:
- До 25 к/с за 1080p
- Переключення відеовиходу HDCVI/CVBS/AHD/TVI
- Вбудований мікрофон
- Фіксований об'єктив 2.8 мм
- Інтелектуальне ІЧ-підсвічування до 20 м
- Клас захисту IP67
- Живлення 12 В (DC)
| Кут огляду | 84° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.02 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Функції | DWDR, 2D-DNR, AGC, BLC |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 62 х 62 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 170 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































